02/08/2021 (niet ingelogd)

Weer in het nieuws

Filter

<<<95/96>>>

Storm Forecast Valid: Sat 26 May 2007 06:00 to Sun 27 May 2007 06:00 UTC
25-05-2007 22:30 - ESSL/Estofex | m.b.t. 26-05-2007 t/m 27-05-2007
Een level-1 rond een level-2 gebied over oost-NL ivm kans op grote hagel, windstoten en tornado's.
Forecast Update Valid: Fri 25 May 2007 13:00 to Sat 26 May 2007 06:00 UTC
25-05-2007 13:22 - ESSL/Estofex | m.b.t. 25-05-2007 t/m 26-05-2007
Een level-1 rond een level-2 gebied over oost-NL ivm kans op grote hagel, windstoten en tornado's.
Storm Forecast valid: Mon 21 May 2007 06:00 to Tue 22 May 2007 06:00 UTC
20-05-2007 22:24 - ESSL/Estofex | m.b.t. 21-05-2007 t/m 22-05-2007
Issued: Sun 20 May 2007 20:24 Forecaster: GROENEMEIJER --- Over de BeNeLux bij goed georganiseerde buien kans op grote hagel en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Sun 13 May 2007 06:00 to Mon 14 May 2007 06:00 UTC
13-05-2007 02:14 - ESSL/Estofex | m.b.t. 13-05-2007 t/m 14-05-2007
Level-2 voor het overgrote deel van NL i.v.m. kans op zware windstoten.
Forecast Update Valid: Fri 11 May 2007 23:00 to Sat 12 May 2007 06:00 UTC
11-05-2007 23:13 - ESSL/Estofex | m.b.t. 11-05-2007 t/m 12-05-2007
Een level-1 over zuidelijke helft Limburg vanwege kans op tornado's en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Sat 12 May 2007 06:00 to Sun 13 May 2007 06:00 UTC
11-05-2007 21:48 - ESSL/Estofex | m.b.t. 12-05-2007 t/m 13-05-2007
Level-1 over NL voor kans op tornado's en hagel.
Forecast Update Valid: Tue 08 May 2007 15:00 to Wed 09 May 2007 06:00 UTC
08-05-2007 15:12 - ESSL/Estofex | m.b.t. 08-05-2007 t/m 09-05-2007
Level-1 uitgebreid over NL i.v.m. kans op tornado's, zware windstoten en hagel.
Nieuwe methode om kans zeer zeldzame weerextremen te bepalen
20-04-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 20-04-2007
Storm Forecast Valid: Sun 18 Mar 2007 06:00 to Mon 19 Mar 2007 06:00 UTC
18-03-2007 13:07 - ESSL/Estofex | m.b.t. 18-03-2007 t/m 19-03-2007
Level-1 over o.a. Zeeland: "Besides the isolated tornado chance, severe gusts may occur".
Forecast Update Valid: Sat 03 Mar 2007 14:00 to Sat 03 Mar 2007 06:00 UTC
02-03-2007 14:50 - ESSL/Estofex | m.b.t. 02-03-2007 t/m 03-03-2007
Een level-1 over o.a. de zuidelijke helft van NL i.v.m. tornadokans en zware windstoten.

<<<95/96>>>