18/05/2022 (niet ingelogd)

Weer in het nieuws

Filter

<<<99/104>>>

Schrikkelstorm ging vergezeld van felle windstoten
29-02-2008 12:00 - KNMI | m.b.t. 01-03-2008
Storm Forecast valid Fri 29 Feb 2008 06:00 to Sat 01 Mar 2008 06:00UTC
28-02-2008 19:29 - ESSL/Estofex | m.b.t. 29-02-2008 t/m 01-03-2008
Issued: Thu 28 Feb 2008 19:29 Forecaster: TUSCHY --- Een level-1 over heel NL en een level-2 over o.m. uiterst Z- en ZO-NL ivm kans op zware windstoten en tornado's.
Extended Forecast valid Fri 29 Feb 2008 06:00 to Sat 01 Mar 2008 06:00U
27-02-2008 23:13 - ESSL/Estofex | m.b.t. 29-02-2008 t/m 01-03-2008
Issued: Wed 27 Feb 2008 23:13 --- M.b.t. een level-1 over o.m. heel NL ivm kans op zware windstoten en in mindere mate tornado's.
Storm Forecast Valid: Tue 28 Aug 2007 06:00 to Wed 29 Aug 2007 06:00 UTC
28-08-2007 03:17 - ESSL/Estofex | m.b.t. 28-08-2007 t/m 29-08-2007
Een level-1 over (o.a.) de noordelijke kustgebieden en Wadden i.v.m. kans op waterhozen.
Storm Forecast Valid: Tue 21 Aug 2007 06:00 to Wed 22 Aug 2007 06:00 UTC
21-08-2007 02:00 - ESSL/Estofex | m.b.t. 21-08-2007 t/m 22-08-2007
Level-1 over een groot deel van NL i.v.m kans op windhozen.
Storm Forecast Valid: Tue 14 Aug 2007 16:00 to Wed 15 Aug 2007 06:00 UTC
14-08-2007 16:37 - ESSL/Estofex | m.b.t. 14-08-2007 t/m 15-08-2007
Level-1 over heel NL i.v.m. kans op windhozen en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Mon 06 Aug 2007 06:00 to Tue 07 Aug 2007 06:00 UTC
05-08-2007 23:13 - ESSL/Estofex | m.b.t. 06-08-2007 t/m 07-08-2007
Een level-1 over o.a. oost-NL voor veel neerslag en zware windstoten.
Twee zomerstormen in één week
27-07-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 23-07-2007 t/m 26-07-2007
Forecast Update Valid: Fri 20 Jul 2007 12:00 to Sat 21 Jul 2007 06:00 UTC
20-07-2007 12:02 - ESSL/Estofex | m.b.t. 20-07-2007 t/m 21-07-2007
Een level1 en 2 over o.a. ZO-NL i.v.m. kans op hozen en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Fri 20 Jul 2007 06:00 to Sat 21 Jul 2007 06:00 UTC
19-07-2007 22:52 - ESSL/Estofex | m.b.t. 19-07-2007
Een level-1 over o.a. oost-NL vnl. vanwege kans op zware windstoten.

<<<99/104>>>