24/06/2021 (niet ingelogd)

Weer in het nieuws

Filter

<<<92/93>>>

Storm Forecast valid: Mon 21 May 2007 06:00 to Tue 22 May 2007 06:00 UTC
20-05-2007 22:24 - ESSL/Estofex | m.b.t. 21-05-2007 t/m 22-05-2007
Issued: Sun 20 May 2007 20:24 Forecaster: GROENEMEIJER --- Over de BeNeLux bij goed georganiseerde buien kans op grote hagel en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Sun 13 May 2007 06:00 to Mon 14 May 2007 06:00 UTC
13-05-2007 02:14 - ESSL/Estofex | m.b.t. 13-05-2007 t/m 14-05-2007
Level-2 voor het overgrote deel van NL i.v.m. kans op zware windstoten.
Forecast Update Valid: Fri 11 May 2007 23:00 to Sat 12 May 2007 06:00 UTC
11-05-2007 23:13 - ESSL/Estofex | m.b.t. 11-05-2007 t/m 12-05-2007
Een level-1 over zuidelijke helft Limburg vanwege kans op tornado's en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Sat 12 May 2007 06:00 to Sun 13 May 2007 06:00 UTC
11-05-2007 21:48 - ESSL/Estofex | m.b.t. 12-05-2007 t/m 13-05-2007
Level-1 over NL voor kans op tornado's en hagel.
Forecast Update Valid: Tue 08 May 2007 15:00 to Wed 09 May 2007 06:00 UTC
08-05-2007 15:12 - ESSL/Estofex | m.b.t. 08-05-2007 t/m 09-05-2007
Level-1 uitgebreid over NL i.v.m. kans op tornado's, zware windstoten en hagel.
Nieuwe methode om kans zeer zeldzame weerextremen te bepalen
20-04-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 20-04-2007
Storm Forecast Valid: Sun 18 Mar 2007 06:00 to Mon 19 Mar 2007 06:00 UTC
18-03-2007 13:07 - ESSL/Estofex | m.b.t. 18-03-2007 t/m 19-03-2007
Level-1 over o.a. Zeeland: "Besides the isolated tornado chance, severe gusts may occur".
Forecast Update Valid: Sat 03 Mar 2007 14:00 to Sat 03 Mar 2007 06:00 UTC
02-03-2007 14:50 - ESSL/Estofex | m.b.t. 02-03-2007 t/m 03-03-2007
Een level-1 over o.a. de zuidelijke helft van NL i.v.m. tornadokans en zware windstoten.
Storm Forecast Valid: Wed 28 Feb 2007 06:00 to Thu 01 Mar 2007 06:00 UTC
28-02-2007 04:16 - ESSL/Estofex | m.b.t. 28-02-2007 t/m 01-03-2007
Een level-1 over o.a. heel NL voor voornamelijk zware windstoten.
Terugblik op de sneeuw van 8 februari 2007
23-02-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 08-02-2007

<<<92/93>>>