24/11/2020 (niet ingelogd)

Weer in het nieuws

Filter

<<<86/86>>>

Terugblik op de sneeuw van 8 februari 2007
23-02-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 08-02-2007
Storm Forecast Valid: Sun 21 Jan 2007 06:00 to Mon 22 Jan 2007 06:00 UTC
21-01-2007 00:51 - ESSL/Estofex | m.b.t. 21-01-2007 t/m 22-01-2007
Issued: Sun 21 Jan 2007 00:51 Forecaster: DAHL --- Level-1 over (oa) de noordelijke helft van NL i.v.m. "marginally severe hail, severe wind gusts and maybe also brief tornado or two".
Storm Forecast Valid: Sat 20 Jan 2007 06:00 to Sun 21 Jan 2007 06:00 UTC
19-01-2007 21:04 - ESSL/Estofex | m.b.t. 20-01-2007 t/m 21-01-2007
Issued: Fri 19 Jan 2007 21:04 Forecaster: TUSCHY Met een Level-1 voor o.a. de westelijke helft van NL i.v.m. zware windstoten en een kans op tornado's.
Storm Forecast Valid: Thu 18 Jan 2007 08:00 to Fri 19 Jan 2007 06:00 UTC
18-01-2007 07:52 - ESSL/Estofex | m.b.t. 18-01-2007 t/m 19-01-2007
Issued: Thu 18 Jan 2007 07:52 Forecaster: GATZEN --- Level-2 over o.a. heel NL vnl. voor de kans op zeer zware windstoten en in mindere mate "isolated large hail and tornadoes".
De zware storm Kyrill van 18 januari 2007
17-01-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 18-01-2007
Storm Forecast Valid: Wed 17 Jan 2007 06:00 to Thu 18 Jan 2007 06:00 UTC
16-01-2007 18:25 - ESSL/Estofex | m.b.t. 17-01-2007 t/m 18-01-2007
Issued: Tue 16 Jan 2007 18:25 Forecaster: GATZEN --- Een level-1 over o.a. west-NL i.v.m. kans op "Marginally severe hail, strong wind gusts and even isolated tornadoes".
Storm was zoals verwacht
12-01-2007 12:00 - KNMI | m.b.t. 11-01-2007
Storm Forecast valid: Thu 11 Jan 2007 06:00 to Fri 12 Jan 2007 06:00 UTC
10-01-2007 22:46 - ESSL/Estofex | m.b.t. 11-01-2007 t/m 12-01-2007
Issued: Wed 10 Jan 2007 21:46 Forecaster: GATZEN --- I.v.m. mogelijke verdergaande organisatie van buien en (daardoor) kans op zware windstoten en tornado's.
Storm Forecast valid: Sun 07 Jan 2007 06:00 to Mon 08 Jan 2007 06:00 UTC
06-01-2007 18:35 - ESSL/Estofex | m.b.t. 07-01-2007 t/m 08-01-2007
Issued: Sat 06 Jan 2007 17:35 Forecaster: DAHL --- I.v.m. kans op zware windstoten en tornado's.

<<<86/86>>>