Nieuwe melding Registreren Login vergeten? Log in

Skywarn meldcentrum

Nieuwsberichten, media en links

(Beperkte weergave; log in om alle berichten te zien.)

Periode: / / t/m / /
Bron:
Reset Toepassen

Meldingen - Berichten 631 t/m 640 van 643 - Spotteralerts

Storm Forecast Valid: Sat 12 May 2007 06:00 to Sun 13 May 2007 06:00 UTC


11-05-2007 21:48 - Estofex - m.b.t. 12-05-2007 t/m 13-05-2007 | Open artikel

Level-1 over NL voor kans op tornado's en hagel.

Forecast Update Valid: Tue 08 May 2007 15:00 to Wed 09 May 2007 06:00 UTC


08-05-2007 15:12 - Estofex - m.b.t. 08-05-2007 t/m 09-05-2007 | Open artikel

Level-1 uitgebreid over NL i.v.m. kans op tornado's, zware windstoten en hagel.

Storm Forecast Valid: Sun 18 Mar 2007 06:00 to Mon 19 Mar 2007 06:00 UTC


18-03-2007 13:07 - Estofex - m.b.t. 18-03-2007 t/m 19-03-2007 | Open artikel

Level-1 over o.a. Zeeland: "Besides the isolated tornado chance, severe gusts may occur".

Forecast Update Valid: Sat 03 Mar 2007 14:00 to Sat 03 Mar 2007 06:00 UTC


02-03-2007 14:50 - Estofex - m.b.t. 02-03-2007 t/m 03-03-2007 | Open artikel

Een level-1 over o.a. de zuidelijke helft van NL i.v.m. tornadokans en zware windstoten.

Storm Forecast Valid: Wed 28 Feb 2007 06:00 to Thu 01 Mar 2007 06:00 UTC


28-02-2007 04:16 - Estofex - m.b.t. 28-02-2007 t/m 01-03-2007 | Open artikel

Een level-1 over o.a. heel NL voor voornamelijk zware windstoten.

Storm Forecast Valid: Sun 21 Jan 2007 06:00 to Mon 22 Jan 2007 06:00 UTC


21-01-2007 00:51 - Estofex - m.b.t. 21-01-2007 t/m 22-01-2007 | Open artikel

Issued: Sun 21 Jan 2007 00:51 Forecaster: DAHL --- Level-1 over (oa) de noordelijke helft van NL i.v.m. "marginally severe hail, severe wind gusts and maybe also brief tornado or two".

Storm Forecast Valid: Sat 20 Jan 2007 06:00 to Sun 21 Jan 2007 06:00 UTC


19-01-2007 21:04 - Estofex - m.b.t. 20-01-2007 t/m 21-01-2007 | Open artikel

Issued: Fri 19 Jan 2007 21:04 Forecaster: TUSCHY Met een Level-1 voor o.a. de westelijke helft van NL i.v.m. zware windstoten en een kans op tornado's.

Storm Forecast Valid: Thu 18 Jan 2007 08:00 to Fri 19 Jan 2007 06:00 UTC


18-01-2007 07:52 - Estofex - m.b.t. 18-01-2007 t/m 19-01-2007 | Open artikel

Issued: Thu 18 Jan 2007 07:52 Forecaster: GATZEN --- Level-2 over o.a. heel NL vnl. voor de kans op zeer zware windstoten en in mindere mate "isolated large hail and tornadoes".

De zware storm Kyrill van 18 januari 2007


17-01-2007 12:00 - KNMI - m.b.t. 18-01-2007 | Open artikel

De storm van 18 januari 2007 was de zwaarste in vijf jaar. Langs vrijwel de hele kust stond geruime tijd een zware storm, windkracht 10. Tijdens de storm viel bijzonder veel neerslag, op veel plaatsen 50 tot 60 mm in 36 uur.

Storm Forecast Valid: Wed 17 Jan 2007 06:00 to Thu 18 Jan 2007 06:00 UTC


16-01-2007 18:25 - Estofex - m.b.t. 17-01-2007 t/m 18-01-2007 | Open artikel

Issued: Tue 16 Jan 2007 18:25 Forecaster: GATZEN --- Een level-1 over o.a. west-NL i.v.m. kans op "Marginally severe hail, strong wind gusts and even isolated tornadoes".

© Skywarn Nederland - Met het oog op het weer sinds 2007